Piotruś Pan
 


Piotruś Pan
ul. Korzkiew 54
32-088 Przybysławice
woj. małopolskie

012 352 15 07
502 612 090

biuro@placezabawkrakow.pl

 projekt graficzny: © viva l'arte

Bezpieczeństwo to sprawa priorytetowa dla naszej firmie, dlatego rozpoczęliśmy współpracę z Centrum Kontroli Placów Zabaw (www.ckpz.org). Wdrożyliśmy program "Bezpieczne Place Zabaw" - wszystkie urządzenia produkowane przez firmę Piotruś Pan są zgodne z rygorystycznymi normami i PN-EN 11 76. Na każde wydajemy atest - deklarację zgodności z tymi normami.Stosujemy zabezpieczenia przed upadkami - bariery
i osłony odpowiedniej (normatywnej) wysokości. Przestrzenie między szczebelkami, tralkami, sztachetkami mają ściśle określone, znormalizowane wymiary. Elementy takie jak np. szczebelki drabinki, mają odpowiednią średnicę, dostosowaną do wielkości dłoni dziecka.

Urządzenia są tak skonstruowane, by żaden otwór nie stwarzał zagrożenia zakleszczeniem głowy, szyi, rąk, nóg i palców. Dotyczy to także łacuchów, które mają oczka odpowiedniej wielkości uniemożliwiającej zakleszczenie paluszka dziecka. Wszystkie poręcze mają odpowiednią - bezpieczną wysokość (od 60 cm do 85 cm).


 

Elementy drewniane nie mają kontaktu z ziemią. Pionowe słupy konstrukcyjne osadzone są na metalowych kotwach w betonowych stopach fundamentowych. Wszystkie lakierobejce i impregnaty do drewna mają wszystkie wymagane atesty.

Wszystkie urządzenia naszej firmy zbudowane są z materiałów posiadających atesty i certyfikaty jakości oraz wytrzymałości.

 
       
 
       
 
       
 
       
 
       
       
       
     
       
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------