Piotruś Pan
 


Piotruś Pan
ul. Korzkiew 54
32-088 Przybysławice
woj. małopolskie

012 352 15 07
502 612 090

biuro@placezabawkrakow.pl

 Dojazd do firmy Piotruś Pan

Dane do nawigacji GPS: szer. geogr. - 019° 53.0137' E, dł. geogr. - 50° 09.5387' N.

Korzkiew to niewielka wieś oddalona zaledwie o ok. 13 km na północ od ścisłego centrum Krakowa. Poniżej zamieszczone są trzy mapy - pierwsze dwie orientacyje. Trzecią mapę można powiększać, pomniejszać, przesuwać w różnych kierunkach posługując się nawigacją umiejscowioną w lewym górnym rogu drugiej mapy. Z Krakowa do Korzkwi można dojechać w dwojaki sposób:

 

 

 

z trasy Kraków - Skała (przez Zielonki). Wyjeżdżając z Krakowa w kierunku Skały ulicą Zygmunta Glogera trzeba dojechać do Januszowic (ok. 7,5 km.) i skręcić w lewo (jest drogowskaz na Korzkiew). Po przejechaniu 1,2 km. (za drogą) po lewej stronie ukaże się biały dom z czerwoną dachówką - to siedziba firmy Piotruś Pan w Korzkwi.

 

 

 

 
z trasy Kraków - Olkusz. Jadąc od strony miasta od ronda Ofiar Katynia (przy markecie Makro) do miejscowości Szyce (ok. 8 km.) po dotarciu do miejscowości Szyce trzeba skręcić w prawo (przy wysepce z przejściem dla pieszych). Po przejechaniu (za drogą) 2,5 km. (po prawej stronie mija się stadninę koni) dojeżdża się do głównej drogi. Tu trzeba skręcić w lewo. Po przejechaniu 400 m. po lewej stronie ukaże się dom - siedziba firmy Piotruś Pan w Korzkwi.

Gdyby ktoś mimo szczegółowego opisu i map zgubił drogę, proszę dzwonić na numery telefonów 502 612 090.
Siedziba firmy Piotruś Pan w Korzkwi jest zaznaczona na mapie taką ikonką --->